СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Послуги створення сайту будь-якої складності

Ми пропонуємо послуги створення сайту будь-якої складності – від корпоративних до інтернет-магазинів і візиток. Просування сайтів (SEO)

 Створення cайтів
Розробка сайтів будь-якої складності – від корпоративних до інтернет магазинів і візиток.

Створення Landing Page

Landing Page – це сторінка, на якій виявляється потенційний клієнт, що зацікавився вашими товарами або послугами.  Основне завдання полягає в тому, щоб користувач здійснив певні дії.  Наприклад, зайшовши на Лендінг ресторану, людина повинна замовити якусь страву. Наша компанія пропонує вам створення сторінок які будуть продавати, будь-якої складності та різних тематик.  На створення сайту в Києві, зокрема на розробку Лендінга, ціна в завжди залишається доступною.  Ми гармонійно наповнюємо ваш майбутній сайт корисною інформацією. Для чого це потрібно? Платформа для створення Лендінгу необхідна з чотирьох причин:

 1.  Швидкого запуску.  Повноцінні об’ємні сайти починають працювати мінімум через 45 днів.  До того ж Ваш Лендінг для інтернет-магазину запуститься максимум через 3 тижні.
 2. Невисокій вартості.  За створення Landing Page ціна дійсно невелика, через те, що інформації тут потрібно розміщувати менше, ніж на простому сайті.
 3. Добра конверсія. Вирішивши замовити Лендінг для салону краси, ви можете бути впевнені – відвідувань на ньому буде куди більше.  Користувача не відволікає зайва інформація.
 4. Контроль за кількістю звернень.  Припустимо, у вас вже є Лендінг для продажу товарів.  На ньому ви побачите докладну статистику за кількістю дзвінків і вхідних заявок.

Робимо кращі Лендінги на замовлення з нуля.  У нас найкраща ціна! Створення Landing page – це вигідно, зручно, спробуйте, і ви оціните всі його переваги!

Створення сайту візитки

Інтернет сьогодні є найбільш ефективним і поширеним засобом комунікації. Більшість людей вже перейшли на інтернет покупки, на читання інтернет літератури, так би мовити все необхідне під рукою, якщо є підключення до глобальної мережі Інтернет. Варто зазначити різкий інтерес компаній щодо створення та розкрутки сайту в Києві. Для компаній найефективнішим видом сайту є – сайт візитка. Мета створення сайту-візитки – це надання певної інформації для цільової аудиторії. Створення сайту-візитки процес доступний за ціною і досить швидкий. У разі, якщо ви володієте невеликою компанією, і не потребуєте в пості великих тематичних статей, то варіант з візиткою буде найкращим. Адже на подібному сайті можна показати інформацію про саму фірму (діяльність, контакти), інформацію про послуги та товари – весь цей мінімум цінної інформації не вимагає великих вкладень. Для яких цілей потрібно створювати сайт-візитку? Перше – це внесення інформації про вашу компанію у всесвітню павутину, що є непоганим варіантом реклами. Друге – це викид інформації, спрямованої на певну цільову аудиторію (докладний опис вашої діяльності, перелік послуг і продуктів, відгуки), що по більшій мірі має суттєво полегшити сам пошук і покупку послуги або товару. Відвідуючи якісний, цікавий, правильно оформлений і наповнений сайт-візитку у користувача складеться про компанію сприятливе враження. Сайт-візитка – це обличчя компанії, що має приваблювати нових клієнтів. Наші фахівці допоможуть створити сайт – цікавий і тематичний для Вас візитку в короткі терміни та за доступною ціною.

Створення корпоративного сайту

Корпоративний сайт у 2020 році – найпростіший ресурс. Він допомагає вирішувати складні системи, що взаємодіють з внутрішніми системами фірми:

 • бази даних;
 • розрахунок управління між покупцями і т.д.

Також подібний сайт вирішує поставлені перед компанією завдання. Створення корпоративних веб-сайтів – не банальне поєднання привабливого дизайну і знання азів верстки. Перш за все, це реальний комплекс, в якому міститься:

 1. оптимізація сторінок;
 2. ефективна система управління;
 3. індивідуальний і оригінальний зовнішній вигляд порталу

Створення корпоративних і інформаційних сайтів охоплює в собі зручну навігацію, яка гармонує з унікальним дизайном. Під час розробки увага акцентується на:

 • адміністрування новинних блогів;
 • системою управління.

Клієнтам з першого погляду повинен сподобатися портал. Подібний ресурс сьогодні – жорстка необхідність, яка відображає імідж фірми. Програмісти нашої компанії розроблять функціональний і гармонійний ресурс. Вам потрібне створення корпоративних сайтів і розробка? Тоді ви завжди можете звернутися до нас! Фахівці займуться вашим замовленням відразу ж, тому, що корпоративний ресурс – це важкий і відповідальний процес. До роботи ми підходимо творчо. Яка вартість створення корпоративного сайту? Скажімо прямо – задоволення це не з дешевих. Особливо, якщо порівнювати з розробкою класичних порталів. Зате на виході ми надамо вам функціональний сайт. Його розробка ведеться під конкретний робочий колектив і компанію. Фахівці зможуть передати стиль, манери та напрямок роботи. За допомогою корпоративного ресурсу вас і ваших співробітників легко будуть дізнаватися. Ми раді створити для вас корпоративний і інформаційний сайт! Звертайтеся!

Створення інтернет-магазинів

Створення інтернет-магазину з нуля передбачає зручну форму торгівлі. Будь-яка компанія або бутик хоче його зробити, щоб знаходити потенційних клієнтів на всій території держави. Тому, наприклад, створення інтернет-магазину запчастин цілком виправдано в Києві. Припустимо, ви задумалися про створення інтернет-магазину на WordPress в Києві. Тоді можете сміливо звертатися в нашу компанію. У кожного співробітника – креативне мислення, великий досвід в маркетингу і почуття гармонії. Співробітники зможуть розробити для вас індивідуальний проєкт, який надалі буде приносити вам прибуток. Чому створення інтернет-магазинів під ключ потрібно довіряти саме нам? На це є такі причини:

 • наші фахівці розроблять навіть найскладніші проєкти (наприклад, створення інтернет-магазинів, порталів);
 • портал буде відповідати всім необхідним стандартам;
 • система управління надійна на 100%;

В нашій компанії на створення інтернет-магазину ціна завжди лояльна до клієнтів. Звернувшись в нашу агенцію, ви отримаєте:

 • реєстрацію нових користувачів, новинну розсилку і великий обсяг товарів;
 • продукцію можна завантажувати на портал через Excel;

Наші програмісти використовують також популярні платформи для створення інтернет-магазину недорого. Ви можете бути впевнені, що фахівці впровадять в ваш портал всі необхідні можливості. Вартість створення інтернет-магазину заздалегідь уточнюйте у консультанта. Після виконання замовлення ми також можемо вам запропонувати подальше просування. На створення сайтів інтернет-магазинів в Україні можливе проведення рекламної кампанії.