ПОСЛУГИ

Наші послуги  – ПОВНИЙ “DIGITAL” цикл для компаній малого та середнього бізнесу. А також стартапів та благодійних організацій.

Ми працюємо починаючи від розробки логотипу до побудови стратегії та маркетингу компанії надаючи комплексну допомогу спрямовуючи їх на подальший розвиток! 

МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ

Це всебічний аналіз вашої маркетингової діяльності, цілей і завдань. Отримавши результати аудиту, ви можете поглянути на свою компанію під іншим кутом: наскільки ефективно витрачається бюджет, чи добре підібрані рекламні канали, як працює відділ продажів, чи правильно обрана стратегія.

КОПІРАЙТИНГ

Текст – найважлива складова, адже потрібно пояснити простими словами потенційному клієнту, переваги товару (послуг), показати вигоди та підштовхнути зробити дію. Придумуємо: неймінг, слоган, бренд-текст, легенду для компанії.

БРЕНДІНГ

Процес створення і розвитку бренду. Він складається з усіх етапів: від створення продукту до просування та реклами.
Створюємо: логотип і фірменний стиль, бренд-стратегію, позиціонування.

ДИЗАЙН

Підкреслимо індівідуальність Вашої компанії. Створимо стильну упаковку, сучасну поліграфічну продукцію, ілюстрації, персонажів.

РЕКЛАМА

Створюємо концепції, образи, рекламні ідеї та дії. Супроводжуємо рекламні та інфрмаційні кампанії.

SMM-СУПРОВІД

Супроводжуємо: акаунти брендів в Facebook, Instagram, YouTube. Консультуємо та навчаємо.

РЕКЛАМНІ КОМПАНІЇ

Створення (розробка) рекланих компаній (створення концепції, планування, супровід) Ми пропонуємо комплекс послуг з рекламних кампаній, що містять будь-яку форму та масштабність.

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Розробка, створення сайтів будь якої складності. На сьогоднішній час власний інтернет-ресурс – одна із основних умов ведення успішного бізнесу. Ми створюємо будь які сайти для Ваших потреб (lending page, інтернет магазин, сайт візитка, портал, блог)

ФОТО-ВІДЕО

Створюємо будь яка медійну продукцію для Вашого бізнесу. Використання рекламніх відеороликів значно збільшує Ваші переваги перед конкурентами