Портативні виставкові стенди
Портативні виставкові стенди

Портативні, мобільні виставкові стенди

Виставкові рекламні мобільні та портативні стенди

Живі виставки та заходи все ще є лідерами з точки зору способу їх проведення. Переважна більшість організаторів заходів не очікує зменшення кількості виставок та інших евентів.

Що таке портативні виставкові стенди?

Портативні виставкові стенди – це універсальні стенди, які розроблені таким чином, щоб вони були легкими, простими у збірці та надзвичайно компактними для транспортування.
Також відомі як мобільні виставкові стенди, портативні виставкові стенди – це, по суті, гнучкі стенди, які можна використовувати будь-де з мінімальними проблемами.
Компанії та організації, які регулярно відвідують галузеві заходи, хочуть стенди, які не заважають. Якщо вам потрібна невелика, зручна та легка підставка, яку можна встановити та зняти самостійно, портативна підставка — чудовий вибір.
Наші портативні стенди неймовірно міцні та мають легкі конструкції, які вимагають мінімум місця для зберіганн. Це також робить їх ідеальними для виставок і мобільних маркетингових заходів. Наші мобільні системи доступні в широкому діапазоні розмірів, конфігурацій і дизайнів, і оскільки ми спеціалізуємося на нестандартних дизайнах , ви можете бути впевнені, що ваш стенд справить враження.

Які переваги мобільних виставкових стендів?

Переносні виставкові стенди мають кілька важливих переваг, одна з яких полягає в тому, що їх легко транспортувати, оскільки вони легкі та дуже компактні. Це означає, що ви можете упакувати свій стенд і перевезти його в автомобілі або невеликому мікроавтобусі на подію, не потребуючи спеціальних транспортних засобів.
Їх також легко побудувати, що стане в нагоді, якщо ви самостійно встановлюєте свою підставку. У цьому процесі немає нічого надто складного і не потрібні спеціальні навички.
Ви можете просто встановлювати та знімати їх швидко й легко, щоб заощадити час, коли прибудете на подію.
Зберігання також дуже просте завдяки портативним виставковим стендам, оскільки вони дуже компактні. Це означає, що ви можете зберігати їх майже будь-де.
Перевага мобільних виставкових стендів що вони невеликі та легкі. Незважаючи на компактність, вони міцні та довговічні в використані. Усі наші стенди створені для багаторічного використання, тому ви можете використовувати їх знову і знову.
Ці стенди також універсальні. Ви можете використовувати їх як окремі дисплеї або як частину більшого дисплея. І оскільки ваш стенд буде розроблено спеціально для вас, ви можете бути впевнені, що він справлятиме велике враження на всіх ваших заходах.

Де можна використовувати переносні підставки?

Портативні виставкові стенди можна використовувати практично будь-де. Для початку ви можете використовувати їх для всіх своїх стандартних виставок і галузевих заходів, так само, як ви використовували б будь-які інші виставкові стенди.
Але їхня портативність також означає, що їх можна використовувати на інших заходах, у тому числі на мобільних маркетингових заходах, де вам потрібно швидко налаштуватися в невеликому просторі. Ви можете використовувати свій стенд під час рекламних акцій, презентацій продуктів чи будь-де в іншому місці.

Чи легко транспортувати переносні виставкові стенди?

Однією з чудових переваг портативних підставок є те, що їх можна дуже легко транспортувати. Навіть більші портативні стенди не вимагають багато місця під час транспортування,
і невеликий фургон часто достатньо великий, щоб транспортувати ваш стенд на подію. Вони також легкі, тому їх легко піднімати та переносити, коли ви прибудете на місце проведення заходу.

Такі стенди збираються та розбираються за лічені хвилини. Вони не потребують жодних додаткових інструментів для їх монтажу (ключі в комплекті) та не вимагають від людини фізичної сили чи спеціальних умінь. Виставкові стенди дозволяють швидко змінювати рекламну інформацію без повного демонтажу конструкції. Для інформаційного оформлення стендів використовують як правило банерну тканину, або пластик, на якому є необхідна інформація. Всі моделі виставкових стендів надзвичайно легкі та компактні. Вони виготовлені таким чином, щоб у зібраному вигляді забезпечувати жорсткість конструкції, а у розібраному – зручність транспортування стенду.