МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ

Slider

МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ

Маркетинговий аудит – перевірка маркетингового простору

Якщо Ви вирішили відкрити новий бізнес або підвищити ефективність роботи вже існуючого підприємства – наша компанія готова Вам допомогти шляхом проведення глибокого аналізу ринку. Після наших маркетингових робіт, Ви зможете розробити грамотну стратегію ведення бізнесу.

Маркетинговий аудит

Ефективності маркетингової діяльності, аудит складових маркетингу (товарної, цінової, збутової, комунікаційної політики підприємства).

Наше дослідження також допоможе чітко зрозуміти перспективи розвитку ринкового середовища і визначити найкращі можливості для зростання підприємства. Вивчаючи кон’юнктуру ринку, ми завжди враховуємо наступні аспекти бізнес-середовища:

  • специфіку виробництва;
  • потреби потенційних клієнтів;
  • знаходження привабливого сектора для торгівлі;
  • прогноз діяльності та розвитку організації терміном до 10 років;
  • динаміку попиту та пропозиції;
  • конкурентну активність;
  • пошук потенційних партнерів;
  • стратегію збуту і маркетингу;
  • цінову політику.

При дослідженні ринку збуту наша компанія проводить пошук і опрацювання інформації про перспективній ніші і споживачах продукції. Товарів і послуг зараз безліч, тому ми використовуємо різні методики для кожної окремої категорії. Одна з ключових цілей даних робіт – виявлення можливих ризиків. Це допоможе визначити всі можливі нестабільні ситуації, які можуть виникнути в процесі діяльності організації. Збут товарів на бажаному рівні також неможливий без даної послуги. Фахівцями компанії виконано значну кількість замовлень в наступних галузях: роздрібна та оптова торгівля, нерухомість, сільське господарство, машинобудування, будівництво, металургія, легка і харчова промисловість, фінансовий сектор та ін. Перевірка зовнішнього середовища, внутрішній аудит, дослідження каналів збуту продукції, можуть лягти в основу розробки стратегії розвитку вашого підприємства, яка стане ключовим інструментом управління бізнесом. Багатий досвід дозволяє нам в найкоротші терміни надати професійно підготовлений документ. Він дасть чітке розуміння динаміки розвитку відповідного напряму. Маркетингові дослідження в Україні від Maxrise Consulting – це відмінна якість і доступна ціна. Вартість маркетингових досліджень у виконанні нашої команди нижче ніж у основних конкурентів, при цьому якість і ставлення до наших клієнтів вигідно відрізняють нас від інших компаній.