Копірайтинг

Копірайтинг надання послуг з написання текстів

Копірайтинг – це професія, яка вимагає від копірайтера широкого набору професійних та особистісних навичок. Навички грамотного і переконливого письма, знання ринку та аудиторії, а також креативність і здатність працювати в команді є ключовими для досягнення успіху в цій галузі.

Текст надзвичайно важливі! Адже по суті це Ваше звернення до потенційного споживача! І залежно від якості написаного тесту (копірайту) буде подальший результат роботи. Зважте на те що існує надзвичайно велика конкуренція! Зараз навіть важко сказати де конкуренція відсутня! Отже, боротися потрібно за кожного потенційного споживача! Послуга копірайтингу має великий попит, оскільки виділяє сайт з сірої маси конкурентів, які мають великий обсяг «сірого», нецікавого тексту. Тексту повинно бути ні багато ні мало, а рівно стільки, щоб максимально зацікавити відвідувачів і який не нудно читати. І це не просто так! Так диктує нам час! З кожним днем удосконалюються пошукові алгоритми, які роблять проблемним написання тексту насиченого ключовими словами. Тому виникає завдання в написанні якісних текстів, які були б цікаві відвідувачеві сайту і одночасно оптимізовані під пошукові системи. Поставлену задачу можуть виконати SEO-копірайтери.

Копірайтинг (copywriting) Український копірайтинг. SEO-копірайтинг
Копірайтинг (copywriting) Український копірайтинг. SEO-копірайтинг

Послуги копірайтингу допомагають підняти ваш сайт в пошуку і донести всю суть до читача.

Займайтеся з повною віддачею тим, у чому ви дійсно профі. А тексти довірте нам!

Ми можемо Вам запропонувати такі послуги:

  • Тексти для сайту та лендінг сторінок;
  • Статті для соц. Мереж чи інших ресурсів;
  • SЕО-тексти, матеріали для розділів;
  • Описи товарів;
  • Рекламні і продають тексти;
  • Новини та інформаційні матеріали;
  • Презентації під ключ, кейси;
  • Тексти для email-розсилок;

Безкоштовно виконаємо тестове завдання! Для довідки! В якості тестового завдання не пишемо матеріали для Landing page, на головну, для Lenta.ru та інших порталів, offline і email-розсилок.

Окремо можна виділити SEO-копірайтинг. Його можна розглядати як різновид інформаційного копірайтингу для вебсайтів. Search Engine Optimization (SEO) – низка дій, що допомагають дійсним або потенційним клієнтам швидко знайти ваш сайт в пошукових системах. SEO-копірайтинг – це техніка написання та редагування статей, адаптованих під ключові слова та запити користувачів. Ланет CLICK розповість, що таке SEO-та LSI-копірайтинг, а також про головні вимоги до текстів, що продають. Для чого потрібен SEO-копірайтинг? Перед SEO-текстами стоїть одразу кілька завдань.

По-перше, професійний копірайтер повинен надати повну інформацію про товар або послугу. По-друге, подати ці дані з використанням ключових слів і фраз, за якими пошукові системи знайдуть їх в Інтернеті та покажуть користувачеві в пошуковій видачі. Послуги копірайтера допомагають сайту отримати високі позиції вебресурсу в пошуковій видачі та зробити матеріал максимально релевантним до запитів користувачів. Саме копірайтер допоможе продати клієнтові ваш товар або послугу. Багато людей намагаються писати тексти для сайтів, гордо називаючи себе SEO копірайтерами. Але не кожному вдається створювати дійсно якісні тексти, які не тільки будуть відповідати вимогам пошукових систем, але і сподобаються читачам – відвідувачам сайтів. Як стати не просто копірайтером, але майстром слова з приставкою SEO спробуємо розібратися. Для професійного SEO копірайтера необхідно вміння майстерно жонглювати ключовими словами всередині створюваного тексту.

Адже ключові слова – запорука успіху статті в гонці за пошукове лідерство. Але в спробі помістити в текст якомога більше пошукових слів важливо не перестаратися. Адже бездумно вписані слова здатні спотворити навіть найкращий текст, відштовхнувши читачів. Звичайно, ключові слова можна зробити непомітними, наприклад, написавши їх таким же кольором як фон сайту або сховавши під банер. На жаль, такий спосіб розкрутки пошукова машина може сприйняти як «чорне просування» і застосувати до сайту серйозні санкції. Тому ключові слова потрібно вписувати розумно, а текст повинен бути бачимо користувачам.

Крім послуги копірайтинг Ви можете скористатися послугою складання семантичного ядра. Семантичне ядро – це всі запити, що вводяться цільовою аудиторією сайту в пошукових системах, для якого надалі буде створитися внутрішня і зовнішня оптимізації. Професійний seo-копірайтінг дуже складна робота, бо копірайтер, повинен володіти не тільки знаннями пошукової оптимізації, просування сайту, але і знаннями написання статей, публікацій та прес-релізів на рівні pr-менеджера! Тому в нашому агенстві над текстами працюють дві людини: seo-спеціаліст і pr-менеджер, що вдвічі ефективніше.