КОНТАКТИ

Slider
Digital Marketing Agency – це студія повного циклу аутсорсингових послуг у сфері маркетингу та реклами.

Digital Marketing Agency – це студія повного циклу аутсорсингових послуг у сфері маркетингу та реклами.

Уявіть, що з Вашим продуктом працює компанія професіоналів – агентство маркетингових комунікацій, ви отримуєте дизайнера, відділ реклами, маркетолога та піарника. Також маєте спеціаліста з SEO та з Вашими соціальними мережами ведеться постійна робота!  Ні це не вигадка! Це реальна та ефективна модель співпраці модель з нашою агенцією!  Digital Marketing Agency – це  студія повного циклу аутсорсингових послуг у сфері маркетингу та реклами.

РІШЕННЯ Є ЗАВЖДИ!  Вирішуємо будь-які маркетингові завдання.

Реалізуємо рекламні проекти від «А» до «Я» ― від маркетингових досліджень до медіабаїнгу. Спеціалізуємося на брендингу, проведенні маркетингових досліджень, розробці стратегій та PR.

Наші рішення допомагають малому та середньому бізнесу:

– збільшувати продажі та кількість клієнтів
– збільшувати маржинальність
– виділятись серед конкурентів
– викликати більше довіри при продажах
– легше виходити на новий ринок
– відповідати тенденціям і залишатись актуальним

Digital Marketing Agency пропонує послуги: smm просування, графічна та медійна реклама, контекстна реклама та реклама у соцмережах, створення та просування бренду, написання та копірайтинг текстів.
Наші контакти:
📲  (098) 300 03 10
📲  (050) 527 08 42
📲  (067) 223 08 25

Детальну інформацію та консультацію Ви зможете отримати у менеджера рекламного агентства «DMA» Digital Marketing Agency  по телефону:+38 (098)-300-0-310, чи напишіть нам в  зручний для Вас месенджер.

Замовити рекламу

Чому ВАМ варто працювати саме з Digital Marketing Agency?

  • Ми зацікавлені тільки в вашому успіху, тому не нав’язуємо нашим клієнтам розміщення на неефективних рішень та стретегій!
  • Ми забезпечуємо повний цикл послуг в рекламі. Від підбору майданчиків і складання медіаплану до підготовки звітів в аналізу результатів.
  • Ми оперативно реагуємо на будь які зміни медійному та рекламному середовищі!
  • Ми повністю забезпечуємо клієнта всіма необхідними рекламними матеріалами: рекламні банери, аудіоролики, відеоролики, візитки, буклети, листівки, презентації. Швидко та якісно.
  • З нами ви отримуєте статистику по кількості зацікавлених користувачів у вашій рекламі на всіх майданчиках та сервісах.
  • У нас конкуренто спроможні ціни та велика кількість знижок для різного бізнесу.
  • Лояльність наших клієнтів до нас винагороджується спеціальними пропозиціями в ціновій політиці. Купуючи у нас рекламні послуги чи будь які інші наші послуги ви економите час і гроші.