ТОП-5 кращих сервісів для створення крутих презентацій

Презентація для бізнесу

ТОП-5 кращих сервісів для створення крутих презентацій

ТОП-5 кращих сервісів для створення крутих презентацій

ДЛЯ ЧОГО може знадобитися ПРЕЗЕНТАЦІЯ?

Презентація – це універсальні маркетингові інструменти, які мають найширшу сферу застосування. Їх можна використовувати на переговорах з партнерами та інвесторами, нарадах з засновниками та власниками, на виставках, публічних виступах, зборах. Презентація повер поінт – це найбільш наочний і популярний спосіб представлення компанії, її товарів і послуг на ринку. Презентації можна використовувати в рекламі, в адресній розсилці, в соціальних мережах, а також для демонстрації на екранах моніторів в торгових залах і для навчання персоналу. І це далеко не повний список прикладів, де може використовуватися презентація.

Але існують інші програми та сервіси які допомагають створювати презентації!

1. Prezi

Цей модний в Європі хмарний сервіс для створення інтерактивних презентацій в режимі онлайн вже полюбився і нашим клієнтам. Він пропонує велику кількість цікавих рішень для візуалізації контенту через використання медіафайлів, векторної та іншої графіки. Крім того, тут вам буде запропоновано безліч заготовок, стилів і шаблонів, які прикрасять ваш контент і додадуть презентації жвавості.

Особливість сервісу — послайдові переходи і система масштабування (наближення, поворот і віддалення окремих об’єктів). Ресурс хоч і англомовний, але інтуїтивно зрозумілий у використанні і відмінно підходить для візуального супроводження онлайн-виступів. Всього декілька хвилин і презентація із стильним дизайном готова.

Серед переваг Prezi можна виділити можливість спільної роботи над проектом декількома користувачами, публікацію готової презентації в блозі або на сайті, збереження презентації для автономного показу без використання інтернету. Є безкоштовний тестовий період на місяць.

2. Документи Google

Сьогодні це найпопулярніша альтернатива PowerPoint. Презентація, створена в хмарному сервісі Google Docs — просте і зручне рішення для тих, у кого немає офісних пакетів. Всі потрібні інструменти завжди під рукою, а явною перевагою буде можливість ділитися проміжними результатами з колегами та слухачами, обговорювати деталі проекту в режимі онлайн, зберігати презентації у віртуальному файл-менеджері..

Готові презентації завантажуються, як у форматі PDF (потім їх зручно роздрукувати), так і в форматі PPTX, який підходить для Power Point. Тут доступні основні функції з оформлення презентацій, кілька шаблонів дизайну, різноманітні шрифти, анімаційні ефекти та інші виразні інструменти.

Хоча в Google Docs і відсутні новомодні навороти, а функціональні можливості обмежені, творча людина завжди знайде вихід і зробить цікаву і красиву слайд-презентацію для свого вебінару. І це абсолютно безкоштовно!

3. Haiku Deck

Цінителям мінімалізму сюди! Haiku Deck — це максимально спрощений ресурс для швидкого створення барвистих презентацій. Що стосується інтерфейсу і юзабіліті, то сервіс побудований просто ідеально — у вас не піде жодної зайвої хвилини на знайомство з ним. Ви запускаєте редактор і відразу ж починаєте вставляти свої заголовки, зображення і тексти на слайди. Ніяких проблем! Користувачі, які звикли робити презентації в PowerPoint, відчувають повне полегшення, коли запускають Haiku Deck.

З його допомогою дуже просто оформити слайди для онлайн-виступу. Головна концепція — стиль мінімалізм (мінімум інформації на слайді). Тут не вийде задіяти складний графік, музику або відео. Сервіс дозволяє створювати презентації формату «картинка + текст», чого часто буває цілком достатньо для тьюторів та ведучих онлайн-заходів.

Незважаючи на всю свою простоту і обмежені можливості, безкоштовна версія Haiku Deck надає всі необхідні функції, включаючи вибір тем оформлення, фонові зображення, якісні шаблони, різні типи заголовків, вставку тексту, графіків і діаграм.

4. SlideRocket

SlideRocket — це багатофункціональна онлайн-платформа для створення «багатих» і динамічних презентацій, яка, як і в PowerPoint, заснована на системі слайдів. Але! Тут слайди зручніші, яскравіші і різноманітніші. Є можливість використовувати звукові, відео, флеш та інтерактивні спецефекти. У нашій добірці це найдорожчий сервіс: ціна повного професійного пакета становить $ 360 на рік. Можливості безкоштовного аккаунта обмежені.

Платна підписка дозволяє використовувати безліч цікавих функцій: зберігання презентацій і файлів в онлайн, флеш-анімація, спільна робота з контролем версій, публікації, демонстрація через веб-конференцію, аналіз результатів.

Що стосується зручності, то працювати з сервісом досить просто, але інтерфейс програми дуже насичений і вам доведеться витратити трохи часу для вивчення всього функціоналу і можливостей.

5. Slides

Завершуємо наш огляд ще одним дуже потужним і порівняно новим онлайн-редактором для створення і демонстрації презентацій будь-якого рівня складності. Якщо ви плануєте представити проект в браузері, то за допомогою сервісу Slides можна змінювати HTML-розмітку, а також вносити коректування в CSS. Що важливо, експортувати слайди можна в будь-якому зручному форматі, а демонстрація презентації може бути виконана на комп’ютері або мобільному пристрої.

Інтерфейс редактора, звичайно, головоломний і поки ще не доведений до досконалості в наборі базових інструментів, але функціонал, в цілому, дуже цікавий. Чого тільки варте нелінійне оформлення слайдів! Slides надає безкоштовну промо-версію, де доступні базові функції. Вартість повноцінного продукту — від 6$ на місяць.