Презентація для вашого бізнесу

Презентація для вашого бізнесу

Презентація для вашого бізнесу

08.07.2021 Коментарі Вимкнено до Презентація для вашого бізнесу By admin

Презентація для вашого бізнесу

Замовте стильну та ефективну презентацію для вашого бізнесу!

Ми вирішуємо будь-які завдання в області презентацій: готуємо слайди і спікерів до виступів, матеріали для надсилання поштою і друку, поліграфію і шаблони. Беремося на будь-якому етапі – і коли є тільки ідея, і коли залишилося тільки «зробити красиво». Працюємо з клієнтами роками, наводимо до успіхів в бізнесі.
Замовте стильну та ефективну презентацію для вашого бізнесу!
Розробка і створення презентацій – одна з наших основних спеціалізацій.
Якісно створена презентація – це запорука успішного бізнесу. Тільки ретельно опрацювавши структуру, відточивши формулювання, зробивши привабливий і зрозумілий дизайн, можливо донести необхідні думки до споживача.

Які презентації ми розробляємо:

• Презентація компанії (будь-якого напрямку діяльності);
• Презентація для торгового центру (магазину, кафе, ресторану);
• Презентація для виступу;
• Презентація продукції;
• Презентація послуг;
• Презентація для інвестора;
• і багато інших видів!

Схема роботи

Ми поетапно узгоджуємо з вами інформацію.
При такій схемі роботи виключені непорозуміння
Зв’язок з нами будь-яким способом (телефон, вайбер, ват сап, телеграм, пошта)
Заявка на нашому сайті, лист на електронну пошту, дзвінок (Залишити заявку)

• Інтерв’ю (зустріч ознайомча);
• Заповнення замовником брифа, розставляння акцентів, виявлення цілей. При необхідності ми можемо задати уточнюючі питання по телефону, заповнити за вас бриф і т.д .;
• Підписання договору;
• Внесення замовником авансу згідно з умовами договору;
• Складання структури і тексту;
• В процесі роботи над текстами ми можемо ставити уточнюючі питання по телефону, електронній пошті. Замовник може вносити коригування 3 варіанти дизайну;
• Створення 3 концепцій дизайну на прикладі обкладинки і внутрішнього слайда. Замовник може вносити коригування;
• Верстка.
Всі інші слайди верстаються на основі раніше узгодженого тексту і затвердженої концепції дизайну. Замовник може вносити коригування

Формати та програми

Розробка презентацій в Pdf
Формат pdf завдяки платформам і невеликій вазі оптимальний для розміщення на сайті, розсилки по електронній пошті, презентації клієнтам, партнерам, інвесторам. Крім того, таку презентацію можна в будь-який момент роздрукувати або записати на фізичний носій (наприклад, в якості додаткового матеріалу на флешку). Презентація в форматі pdf відмінно підходить для дистанційного навчання персоналу, представлення товарів і послуг.
Мінус формату pdf – відсутність динамічності та інтерактивності, але в цьому мінусі є родзинка! Нічого не буде дратувати стороннім звуком або миготінням. Для публічного виступу ми рекомендуємо використовувати Prezi або PowerPoint.

Розробка презентацій в PowerPoint

Така презентація підходить і для статичної демонстрації матеріалів, і для їх динамічного подання. Візуальна зміна слайдів дозволяє зробити звіт або виступ цікавішим, полегшує донесення ідей і думок. Програма PowerPoint має формати ppt і pptx.
Але є одне, але, вони не придатні для пересилання поштою і друку в друкарні. Якщо ви не збираєтеся відправляти її за e-mail, а також друкувати на професійному обладнанні, то рекомендуємо вам замовити презентацію в форматі pdf.
Розробка презентацій в Prezi
Презентація в Prezi перетворить будь-який виступ. Якщо у вас планується виступ, рекомендуємо в першу чергу розглянути цей вид презентацій. Цьому виду презентацій ми посвітили окрему сторінку.
Prezi – це новітній метод створення анімованої презентації, що володіє ідеальним співвідношенням ціни і якості. Сьогодні, в країнах Західної Європи і США замовлення презентації в Prezi має колосальну популярність і це не дивно, адже створена в платному сервісі презентація має широкі можливості, що дозволяють з максимальною ефективністю донести до глядача необхідну інформацію.

Замовити презентацію!
Шукайте де замовити презентацію? Якщо у вас залишилися питання щодо створення презентації або ви хочете замовити презентацію PowerPoint або Pdf або Prezi у нас, то ви можете зв’язатися з нами по тел .:
📲 (098) 300 03 10
для обговорення деталей або відправити нам заявку. У нас ви можете замовити презентацію компанії, фірми, виробництва, а також для будь-яких інших цілей.