КОПІРАЙТИНГ

Копірайтинг

Копірайтинг надання послуг з написання текстів.

Послуги копірайтингу допомагають підняти ваш сайт в пошуку і донести всю суть до читача.

Займайтеся з повною віддачею тим, у чому ви дійсно профі. А тексти довірте нам!

Копірайтинг - замовити якісний копірайтинг

Копірайтинг – замовити якісний копірайтинг

Ми можемо Вам запропонувати такі послуги з написанню та підготовки текстів:

  • Тексти для сайту та лендінг сторінок;
  • СЕО-тексти, матеріали для розділів;
  • Описи товарів;
  • Рекламні і продають тексти;
  • Новини та інформаційні матеріали;
  • Презентації під ключ, кейси;
  • Тексти для email-розсилок;

Безкоштовно виконаємо тестове завдання!
Для довідки! В якості тестового завдання не пишемо матеріали для Landing page, на головну, для Lenta.ru та інших порталів, offline і email-розсилок.

Багато людей намагаються писати тексти для сайтів, гордо називаючи себе SEO копирайтерами. Але не кожному вдається створювати дійсно якісні тексти, які не тільки будуть відповідати вимогам пошукових систем, але і сподобаються читачам – відвідувачам сайтів. Як стати не просто копірайтером, але майстром слова з приставкою SEO спробуємо розібратися.

Для професійного SEO копірайтера необхідно вміння майстерно жонглювати ключовими словами всередині створюваного тексту. Адже ключові слова – запорука успіху статті в гонці за пошукове лідерство. Але в спробі помістити в текст якомога більше пошукових слів важливо не перестаратися. Адже бездумно вписані слова здатні спотворити навіть найкращий текст, відштовхнувши читачів. Звичайно, ключові слова можна зробити непомітними, наприклад, написавши їх таким же кольором як фон сайту або сховавши під банер. На жаль, такий спосіб розкрутки пошукова машина може сприйняти як «чорне просування» і застосувати до сайту серйозні санкції. Тому ключові слова потрібно вписувати розумно, а текст повинен бути бачимо користувачам.