Ефективна реклама для малого бізнесу: нестандартні види реклами

Ефективна реклама для малого бізнесу: нестандартні види реклами

Ефективна реклама для малого бізнесу: нестандартні види реклами

Ефективна реклама для малого бізнесу: нестандартні види реклами.

Правильна реклама для малого та середнього бізнесу.

Ви можете замовити ефективну  та якісну рекламу для Вашої компанії в нашому агентстві.

Доступна ціна та професійність нашої команди допоможуть зробити Вам якісну рекламу.

Детальну інформацію та консультацію Ви зможете отримати у менеджера рекламного агентства «DMA» Digital Marketing Agency  по телефону: (098) 300 0 310, чи напишіть нам в  зручний для Вас месенджер.

Реклама для малого бізнесу це не просто можливість заявити про себе та компанію, це необхідність яка диктується часом! В епоху інтернету та мобільних гаджетів  якщо Ви не будете рекламувати свою компанію вона буде приречена на банкрутство.

Реклама буває багатьох видів: вибираючи найефективніший варіант На початковому етапі створення власного бізнесу підприємцю необхідно заявити про себе і залучити клієнтів. Тому потрібно розібратися, яка реклама найефективніша для малого бізнесу, враховуючи здебільшого скромний і обмежений бюджет.

Реклама – одна з головних складових будь-якого підприємства. При правильно спланованої рекламної кампанії і вдало підібраною рекламної ідеї обсяг продажів може вирости в кілька разів. Тому обов’язково прочитайте наші рекомендації по рекламі та просуванню бізнесу.

Хотілося б відзначити, що в залежності від виду бізнесу різні рекламні канали працюють по-різному. І навіть з плином часу вплив різних каналів на продажу буває різним.

Якщо ви маєте достатньо обмежений бюджет, то ваша реклама повинна бути простою, доступною і ефективною.

Це можуть бути:

Телефонні дзвінки потенційним клієнтам. За допомогою телефонної розмови з людиною, ви коротко і стисло розповідаєте про свій товар або послугу. Ваше головне завдання – якомога більше зацікавити потенційного клієнта своїм товаром чи послугою. Акцентуючи увагу на перевагах які покупець може отримати лише у Вас;

Друк і роздача листівок, більш складна частина рекламного процесу. Тому, що рекламу потрібно зробити, а без фахівця (маркетолога та дизайнера) то можуть бути марно викинуті кошти.

Отже, якщо ви створили друковану то реклама потрапляє в руки потенційному покупцеві, і в будь-якому випадку він мимоволі зверне увагу на неї. Листівка повинна мати приємний дизайн, бути надрукована на якісному папері і мати чіткий зміст;

Оголошення в місцях скупчення людей. Має на увазі розклеювання друкованих оголошень на спеціальних стовпах і стендах, автобусних зупинках та ін. По суті така реклама може працювати но не з будь-яким бізнесом;

Трафаретні написи на асфальті. Такий спосіб реклами досить неоднозначний. Оголошення на асфальті швидко стираються, люди їх не помічають, і сприймають несерйозно. Але все ж, варто спробувати;

Створення особистого сайту (магазину) компанії. В час мобільних гаджетів та “всюдиіснуючого” інтернету реклама в інформаційному просторі випереджає рекламу в ЗМІ. На даний момент це найефективніший спосіб продати свій товар або послугу. І один із недорогих!;

Не будемо забувати про «сарафанне радіо». Потрапивши одному клієнту, ви отримаєте чудову рекомендацію і рекламу – про вас будуть говорити, і радити друзям і знайомим. Але лише в випадку коли Ви «якісно» обслужили клієнта чи надали послугу!

Ваш бізнес буде процвітати в тому випадку, якщо ваш товар буде хорошої якості, а персонал мати достатню кваліфікацію. Дотримуйтеся цих простих правил, і ваша високий прибуток не змусить себе чекати.

Щодо замовлення реклами, то варто звертатися до фахівців своєї справи! Це значно скоротить витрати та зробить Вашу рекламу ефективною!

Наша компанія надасть Вам повний циклу аутсорсингових послуг у сфері маркетингу та реклами.

Довіряючи створення реклами професіоналам Ви витрачаєте менше, а отримуєте більше!